Spotkanie wigilijne 2018

Tradycyjnie, jak co roku, przed Świętami Bożego Narodzenia odbyło się spotkanie wigilijne pracowników, doktorantów i studentów Wydziału Chemii. Uroczystość uświetnili: Rektorzy Seniorzy Uniwersytetu Gdańskiego prof. dr hab. Zbigniew Grzonka oraz prof. dr hab. inż. Bernard Lammek, Prezes Polskiego Towarzystwa Chemicznego i Gdańskiego Towarzystwa Naukowego  prof. dr hab. inż. Jerzy Błażejowski, prof. dr hab. Stefan Angielski były Rektor Akademii Medycznej w Gdańsku oraz emerytowani pracownicy Wydziału Chemii UG.

W trakcie uroczystości odbył się koncert kolęd w wykonaniu zespołu w składzie: Zbigniew Brylewicz – gitara, Adam Matysek – gitara, Hanna Głowienke – śpiew.

Data publikacji: czwartek, 20. Grudzień 2018 - 14:26; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: czwartek, 20. Grudzień 2018 - 23:09; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki