Studenci Biznesu chemicznego z wizytą w Olivia Business Centre

W dniu 5 listopada 2018 roku studenci III roku kierunku Biznes chemiczny - w ramach przedmiotu "Od pomysłu do biznesu" uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych w Olivia Business Centre. Spotkanie prowadziła pani Marta Moksa, pełniąca funkcję Chief Executive Officer w Fundacji Gdańsk Global, a rozpoczęło się ono od wjazdu na 34 piętro budynku Olivia Star. Następnie studenci udali się do sali konferencyjnej, gdzie najpierw w formie wykładu, a następnie ćwiczeń w grupach, zostali zapoznani z pracą w formie coworkingu. Celem zajęć było uświadomienie studentom, jak ważne znaczenie w tworzeniu wspólnych projektów odgrywa wzajemne wsparcie oraz wymiana doświadczeń.

Data publikacji: poniedziałek, 10. Grudzień 2018 - 18:58; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: poniedziałek, 10. Grudzień 2018 - 18:58; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki