Bezpłatne testy bazy Bentham Science

Zapraszamy do testowania czasopism elektronicznych z kolekcji Bentham Science Publisher's Content (2000 - 2018) jednego z największych wydawców publikacji poświęconych naukom ścisłym, medycynie i farmacji. Wydaje czasopisma w wersji online o wysokiej cytowalności oraz książki, podręczniki, monografie, bibliografie i materiały konferencyjne.

Dostęp z sieci uczelnianej.

1. Baza jest dostępna pod adresem: www.Eurekaselect.com

2. Ingentacorrect.com

Test potrwa od 15.11.2018 do 15.02.2019. Zapraszamy do korzystania z bazy oraz nadsyłania opinii o jej przydatności!

Biblioteka Główna Uniwersytetu Gdańskiego Zarządzanie i Udostępnianie Baz Danych; e-mail: beata.bartczak@ug.edu.pl

Data publikacji: poniedziałek, 19. Listopad 2018 - 21:09; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: poniedziałek, 19. Listopad 2018 - 21:09; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki