Nagroda Miasta Gdańska dla Młodych Naukowców im. Jana Uphagena

Nagroda Miasta Gdańska dla Młodych Naukowców im. Jana Uphagena przyznawana jest corocznie za wybitne osiągnięcia naukowe osobom fizycznym (studentom kształcącym się w gdańskich szkołach i na gdańskich uczelniach oraz absolwentom tych szkół), które w roku składania wniosku nie ukończyły lub kończą 30 r.ż.

Nagroda przyznawana jest w dwóch kategoriach:

a) nauk ścisłych i przyrodniczych,

b) nauk humanistycznych i społecznych.

Zgłoszenia do Nagrody, wg. załączonego wzoru, przyjmowane są w Biurze Dziekana do 7 listopada 2018 roku.

Osiągnięcia naukowe zostaną ocenione przez powołaną komisję. Następnie rekomendowana przez komisję kandydatura do Nagrody zostanie przekazana do zatwierdzenia Radzie Wydziału Chemii w dniu 14 listopada 2018 r.

Załącznik Rozmiar
Nagroda Uphagena - zgloszenie 17.37 KB

Data publikacji: środa, 31. Październik 2018 - 09:33; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: środa, 31. Październik 2018 - 09:40; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki