Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Beaty Bajorowicz | Wydział Chemii

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Beaty Bajorowicz

ZAWIADOMIENIE O PUBLICZNEJ OBRONIE ROZPRAWY DOKTORSKIEJ

Uprzejmie informuję, że w dniu 25 września 2018 roku o godz. 930 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Mgr inż. Beaty Bajorowicz

Na temat: „Otrzymywanie, charakterystyka i fotoaktywność modyfikowanych perowskitów

Promotor:

Prof. dr hab. inż. Adriana Zaleska-Medynska

(Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego)

Promotor pomocniczy:

Dr inż. Joanna Nadolna

(Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego)

Recenzenci:

Dr hab. inż. Anna Dołęga, prof. nadzw. PG

(Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej)

Prof. dr hab. inż. Sylwia Mozia

(Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie)

Obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w siedzibie Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 63 w Gdańsku, w sali D102.

Z pracą doktorską zapoznać się można w czytelni Biblioteki Głównej Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 53 w Gdańsku, a z opiniami recenzentów i streszczeniem na stronie Wydziału.

Gdańsk, dnia 7 września 2018 roku

poniedziałek, 10 września 2018 roku, 11:56