Konferencja ChemBiŚ

W dniu 25 czerwca 2018 r. odbyła się I edycja konferencji naukowej Chemia-Biznes-Środowisko zorganizowana wspólnie przez trzy koła naukowe działające na Wydziale Chemii: Koło Naukowe Ochrony Środowiska, Koło Naukowe Biznesu Chemicznego oraz Naukowe koło Chemików. Celem konferencji była integracja środowiska młodych naukowców, przede wszystkim studentów i doktorantów oraz podkreślenie roli chemii, biznesu i ochrony środowiska w życiu człowieka.

W konferencji udział wzięli reprezentanci wielu ośrodków naukowych z całej Polskim.in.: Politechniki Gdańskiej, Politechniki Wrocławskiej, Politechniki Łódzkiej, Uniwersytetu Wrocławskiego, Politechniki Białostockiej, Instytutu Wysokich Ciśnień PAN, Uniwersytetu Łódzkiego, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz studenci i doktoranci z naszego Wydziału.

Data publikacji: wtorek, 26. Czerwiec 2018 - 09:32; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: wtorek, 26. Czerwiec 2018 - 09:38; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki