Wizyta delegacji z Białoruskiego Uniwersytetu Państwowego

W czwartek 15 lutego br. Wydział Chemii odwiedzili naukowcy z Państwowego Białoruskiego Uniwersytetu w Mińsku. Delegacji przewodniczył Siergiej Aleksandrowicz Maskiewicz, Dyrektor Międzynarodowego Państwowego Instytutu Ekologicznego im. Andrieja Sacharowa. Instytut ten został utworzony w celu zbadania przyczyn i skutków katastrof środowiskowych, takich jak np. w elektrowni atomowej w Czarnobylu w 1986 roku.

Gości byli zainteresowani podjęciem współpracy naukowej oraz problematyką prowadzenia dydaktyki akademickiej dla studentów wydziałów eksperymentalnych.

Data publikacji: wtorek, 20. luty 2018 - 18:37; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: wtorek, 20. luty 2018 - 18:37; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki