Współpraca Wydziału Chemii z Gminą Puck - realizacja projektu ze środków RPO

Projekt "Dziś nauka - jutro praca! Podniesienie jakości kształcenia ogólnego w 15 szkołach podstawowych i 4 gimnazjach z terenu Gminy Puck" realizowany w okresie 01.09.2016 r.- 31.07.2018 r. ma na celu poprawę jakości edukacji ogólnej w Gminie Puck, w szczególności zwiększenie kompetencji kluczowych przyrodniczo- matematycznych, cyfrowych, z języka angielskiego, kreatywności i innowacyjności, w tym wsparcie uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Uzupełnieniem wsparcia kierowanego do uczniów jest wsparcie nauczycieli poprzez doskonalenie zawodowe w różnych formach (studia podyplomowe, szkolenia/kursy). W ramach projektu zaplanowano doposażenie szkół w sprzęt i narzędzia TIK, wyposażenie pracowni przyrodniczych, fizycznych, chemicznych, językowych, czy sal integracji sensorycznej.

Wydział Chemii w ramach projektu wspiera merytorycznie Gminę Puck i lokalne szkoły poprzez prowadzenie zajęć warsztatowych oraz wykładów powiązanych bezpośrednio z tematyką chemii oraz zagadnieniami przyrodniczymi.

Data publikacji: piątek, 27. Październik 2017 - 12:33; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: piątek, 27. Październik 2017 - 13:22; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki