Laboratorium Inicjatyw Dydaktycznych LID | Wydział Chemii

Laboratorium Inicjatyw Dydaktycznych LID

LID to cykl warsztatów prowadzonych przez i dla nauczycieli akademickich UG. Podczas zajęć,które mają charakter warsztatowy, będziecie Państwo mieli okazję poznać nowatorskie metody dydaktyczne stosowane na Uczelni i podzielić się własnym doświadczeniem w tym zakresie.

W tym roku akademickim Laboratorium oferuje aż 23 warsztaty. Wszystkie będą się odbywać we środy, w godzinach 9:00 - 12:00, w sali F16 w budynku Wydziału Chemii. Informacje o poszczególnych zajęciach znajdą Państwo w załączonych dokumentach.

Każdy wykładowca UG może wziąć udział w dowolnej liczbie warsztatów, które nie tworzą zorganizowanego kursu, więc można dowolnie wybierać interesujące tematy. Zapisy na zajęcia będą się odbywać na stronie LID od 13 października, od godziny 12:00.

poniedziałek, 9 października 2017 roku, 21:54