Informacja o Nagrodzie im. Prof. Gotfryda Kupryszewskiego

Zarządzenie Dziekana nr 11/2012 z dnia 21 listopada 2012 roku (z późn. zm.) w sprawie ustalenia dorocznej nagrody im. Prof. Gotfryda Kupryszewskiego za wybitne osiągnięcia naukowe młodych pracowników Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego.

Informujemy, iż do dnia 30 października 2017 roku trwa nabór wniosków o przyznanie Nagrody. Wnioski w wersji papierowej należy składać w Biurze Dziekana, natomiast wersję elektroniczną proszę przesłać na adres:biurodziekana.chemia@ug.edu.pl. Wniosek jest do pobrania ze strony Wydziału.

Data publikacji: poniedziałek, 25. Wrzesień 2017 - 10:19; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: poniedziałek, 25. Wrzesień 2017 - 10:20; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki