Wyniki konkursu NCBiR

Projekt pt. „Krok Dalej: Kwalifikacje – Rozwój – Kariera dzięki stażom zwiększającym szanse na rynku pracy Absolwenta Chemii UG”, złożony przez Wydział Chemii UG w konkursie organizowanym przez NCBiR (NR POWR.03.01.-IP.08-00-SP2/17) został zakwalifikowany do finansowania. Osobami zaangażowanymi w przygotowanie projektu były dr hab. Ewa Siedlecka, prof. UG, dr hab. Beata Grobelna, prof. UG oraz mgr inż. Magda Kozak.

Celem projektu jest podniesienie kompetencji i kwalifikacji studentów studiów stacjonarnych Wydziału Chemii UG poprzez odbycie staży krajowych i zagranicznych u potencjalnych pracodawców oraz nawiązanie współpracy uczelnia – student – pracodawca. Pozwoli to na pogłębienie kwalifikacji zawodowych oraz zwiększenie szans absolwentów na rynku pracy.

Data publikacji: poniedziałek, 18. Wrzesień 2017 - 09:15; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: poniedziałek, 18. Wrzesień 2017 - 09:17; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki