Jubileusz prof. M. Manninga

W dniu 1 września 2017 roku świętowano na Wydziale Chemii jubileusze 30-lecia nadania tytułu doktora honoris causa oraz 80 urodzin prof. Maurice’a Manninga z Medical Collage of Ohio, Toledo, USA.

W ramach jubileuszowej uroczystości miały miejsce wystąpienia Rektora Uniwersytetu Gdańskiego prof. Jerzego Gwizdały, Dziekana Wydziału Chemii prof. Mariusza Makowskiego, Przewodniczącego Europejskiego Towarzystwa Peptydowego prof. Davida Andreu. Na uroczystości obecni byli naukowcy z kraju i zagranicy, którzy współpracowali z Jubilatem w ciągu ostatnich 50 lat. Nie zabrakło wspomnień i refleksji z okresu pobytów na stażach naukowych w grupie prof. M. Manninga. Gospodarzem uroczystości był prof. Bernard Lammek.

Data publikacji: wtorek, 12. Wrzesień 2017 - 18:42; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: wtorek, 12. Wrzesień 2017 - 18:42; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki