Jubileusz 70-lecia profesora Bernarda Lammka | Wydział Chemii

Jubileusz 70-lecia profesora Bernarda Lammka

W dniu 8 września 2017 roku odbyła się na Wydziale Chemii Uniwersytetu Gdańskiego uroczystość Jubileuszu 70-lecia urodzin Pana prof. dr. hab. inż. Bernarda Lammka połączona z wręczeniem Złotego Medalu im. Janusza Sokołowskiego – De Chimia Gedanensi Bene Meritus. W uroczystości tej uczestniczyli rektorzy i przedstawiciele trójmiejskich uczelni, władze Uniwersytetu Gdańskiego, dziekani, dyrektorzy oraz przedstawiciele wydziałów i administracji centralnej UG, pracownicy wydziału, przedstawiciele studentów i doktorantów UG oraz zaproszeni goście spoza UG.

Jubileusz uświetnił wykład prof. dr. hab. inż. Pawła Kafarskiego z Politechniki Wrocławskiej pt. „Technologie bioinspirowane”.

Jubilat i zaproszeni Goście mogli również wysłuchać koncertu Akademickiego Chóru Uniwersytetu Gdańskiego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy Drogiemu Jubilatowi

AD MULTOS ANNOS.