Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Elżbiety Magdaleny Wnuk

ZAWIADOMIENIE O PUBLICZNEJ OBRONIE ROZPRAWY DOKTORSKIEJ

Uprzejmie informuję, że w dniu 12 lipca 2017 roku o godz. 1230 w sali D102 Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Mgr Elżbiety Magdaleny Wnuk

Na temat: „Synteza nowych pochodnych 9,10-antrachinonu zawierających heterocykliczne fragmenty amin oraz badanie właściwości elektrochemicznych, spektroskopowych i biologicznych wybranych pochodnych”

Promotor:

prof. dr hab. inż. Tadeusz Ossowski

(Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego)

Promotor pomocniczy:

dr Paweł Niedziałkowski

(Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego)

Recenzenci:

Prof. dr hab. Grzegorz Schroeder

(Wydział Chemii Uniwersytetu im. A Mickiewicza w Poznaniu)

Prof. dr hab. Michał Woźniak

(Wydział Lekarski Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego)

Obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w siedzibie Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 63 w Gdańsku-Oliwie.

Z pracą doktorską i opiniami recenzentów zapoznać się można w czytelni Biblioteki Głównej Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 53 w Gdańsku-Oliwie.

Gdańsk, dnia 26 czerwca 2017 roku

Data publikacji: czwartek, 29. Czerwiec 2017 - 19:28; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: czwartek, 29. Czerwiec 2017 - 19:28; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki