Seminarium wydziałowe - prof. Danuta Leszczynska

Serdecznie zapraszamy na wykład, który wygłosi prof. Danuta Leszczynska z Interdisciplinary Center for Nanotoxicity, Jackson State University (Jackson, MS, USA).

Temat wystąpienia:

From Single Walled Carbon Nanotubes to Holey Graphene Oxide: How to Design Targeted Non-Enzymatic Sensors for Environmental and Medical Applications

Wykład odbędzie się 9 czerwca (piątek) 2017 roku o godz. 13.00 w sali D2 (Wydział Chemii, Gdańsk-Oliwa, ul. Wita Stwosza 63).

Więcej informacji o wykładowcy i tematyce wykładu w załączonych plikach.

Wykład organizowany przez: Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, Gdański Oddział Polskiego Towarzystwa Chemicznego oraz Wydział III Gdańskiego Towarzystwa Naukowego (Komisja Chemii).

Załącznik Rozmiar
short_bio_d_leszczynska.pdf 107.78 KB
gdansk_june_2017.docx 18.87 KB

Data publikacji: środa, 7. Czerwiec 2017 - 15:50; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: środa, 7. Czerwiec 2017 - 15:50; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki