Drugie spotkanie z pracodawcą za nami

W dniu 26 kwietnia 2017 roku na Wydziale Chemii UG w ramach „Spotkań z pracodawcą” odbyło się drugie spotkanie studentów naszego Wydziału z przedstawicielami Grupy LOTOS S.A., którą reprezentowali: Pani Agata Osmólska (Zespół ds. Procesów HR) oraz Pan Adam Pilecki (Starszy Specjalista w Biurze Ochrony Środowiska). Spotkanie rozpoczęło się od przywitania wszystkich zgromadzonych osób przez Prodziekan ds. Kształcenia i Rozwoju, dr hab. Beatę Grobelną, prof. UG. Następnie prelegenci przedstawili prezentację na temat działalności i funkcjonowania Grupy LOTOS S.A., po czym rozpoczęły się pytania licznie zgromadzonych studentów. Zwieńczeniem spotkania była przeprowadzona w mniejszych grupach gra/zabawa, w trakcie której studenci mieli możliwość sprawdzenia, jak ważnym elementem pracy w dużej firmie jest dobra komunikacja oraz chęć współpracy.

Data publikacji: czwartek, 4. Maj 2017 - 14:22; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: czwartek, 11. Maj 2017 - 18:47; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki