Trzecie spotkanie z pracodawcą

Od marca 2017 roku na Wydziale Chemii UG organizowane są cyklicznie (raz w miesiącu) spotkania studentów z potencjalnymi pracodawcami, przedstawicielami firm z branży chemicznej i nie tylko.

Informacja na temat poszczególnych spotkań będzie umieszczona z odpowiednim wyprzedzeniem na stronie internetowej Wydziału Chemii UG.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w środę, 10 maja 2017 roku o godzinie 14.00 w sali D3 Wydziału Chemii UG. W spotkaniu weźmie udział przedstawiciel firmy Dr.Oetker Polska - Pan Tomasz Kiedrowski, pełniący w firmie funkcję Executive Plant Manager. Tomasz Kiedrowski jest absolwentem PG, ukończył również szereg studiów podyplomowych, w tym podyplomowe studia auditingu ekologicznego na UG oraz Manager 2.0 na warszawskiej SGH. W trakcie spotkania przedstawione zostaną działy okołoprodukcyjne firmy Dr.Oetker w Gdańsku, oraz zaprezentowany zostanie ogólny proces rekrutacji widzianej oczyma pracodawcy.

Wszelkich informacji na temat „Spotkań z pracodawcami” udziela dr inż. Krzysztof Żamojć (pokój A224, e-mail: krzysztof.zamojc@ug.edu.pl).

Na ten adres e-mail proszę również kierować ewentualne pytania, jakie chcielibyście Państwo zadać na spotkaniu prelegentowi.

Data publikacji: sobota, 29. Kwiecień 2017 - 16:32; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: niedziela, 7. Maj 2017 - 21:17; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki