Wyróżnienia dla Pracowników UG

W dniu 20 marca 2017 roku odbyło się uroczyste posiedzenie Senatu UG z okazji Święta 47. rocznicy powołania Uniwersytetu Gdańskiego.

Tradycyjnie w czasie Święta UG zostały wręczone nagrody Nauczyciela Roku dla najlepszych nauczycieli akademickich UG im. Krzysztofa Celestyna Mrongowiusza. Z naszego Wydziału wyróżnienie otrzymała dr Dorota Zarzeczańska z Katedry Chemii Analitycznej.

W uznaniu szczególnych zasług dla społeczności akademickiej i rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego, za długoletnią i pełną zaangażowania służbę na rzecz Uczelni Złoty Medal Uniwersytetu Gdańskiego BENE MERITO ET MERENTI otrzymał Rektor Senior prof. Bernard Lammek.

Wojewoda Pomorski Dariusz Drelich wręczył pracownikom UG złote, srebrne i brązowe medale za długoletnią służbę. Z Wydziału Chemii medale otrzymali:

- Witalis Stańczyk - złoty

- dr hab. Ewa Siedlecka, prof. UG - srebrny

- dr Małgorzata Czaja - srebrny

- dr hab. Elżbieta Jankowska, prof. UG - brązowy.

Wszystkim nagrodzonym SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Data publikacji: wtorek, 21. Marzec 2017 - 19:03; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: wtorek, 21. Marzec 2017 - 19:03; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki