Konkurs BMN

Na Wydziale Chemii UG ogłoszony został konkurs na projekty Badań Młodych Naukowców, służący rozwojowi młodych naukowców oraz uczestników studiów doktoranckich w 2017 roku, zgodnie z uchwałą Rady Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego nr 2l/14 z dnia 17 grudnia 2014 roku.

Wnioski o realizację projektów należy składać do dnia  3 lutego 2017 roku w Biurze Dziekana (podpisana wersja papierowa) oraz na adres biurodziekana.chemia@ug.edu.pl  z tytułem wiadomości „wniosek BMN 2017” (wersja elektroniczna w formacie *.docx).

Wnioskowana wysokość finansowania na cały okres realizacji projektu musi mieścić się do kwoty*:

a) dla projektów eksperymentalnych - 1700 zł;

b) dla projektów teoretycznych - 1000 zł.

* kwota ta może ulec zwiększeniu po otrzymaniu przez Dziekana decyzji z MNiSW dotyczącej wysokości finansowania Badań Młodych Naukowców.

Formularz wniosku BMN_2017

Data publikacji: środa, 18. Styczeń 2017 - 18:21; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: środa, 18. Styczeń 2017 - 18:25; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki