Stypendia państwowe Federacji Rosyjskiej

Stypendia państwowe Federacji Rosyjskiej przeznaczone za naukę w rosyjskich uniwersytetach na różnym poziomie – licencjat, studia magisterskie i doktoranckie

Rosyjski Ośrodek Nauki i Kultury w Warszawie poinformował o rozpoczęciu rekrutacji na stypendia państwowe Federacji Rosyjskiej przeznaczone za naukę w rosyjskich uniwersytetach na rożnym poziomie – licencjat, studia magisterskie i doktoranckie. Więcej informacji o rosyjskich uniwersytetach i specyfice programów nauczania, a także zasady i tryb rekrutacji można znaleźć na stronie internetowej studyinrussia.ru.

Rejestracja kandydatów i składanie dokumentów odbywają się poprzez stronę http://russia.study.

Wszelkie dodatkowe informacje i konsultacje można uzyskać w Rosyjskim Ośrodku Nauki i Kultury w Warszawie (osoba odpowiedzialna : dr Andrzej Potiomkin, zastępca dyrektora, tel. +48 600-233-023, mail: ronik.edu@gmail.com).

Data publikacji: poniedziałek, 2. Styczeń 2017 - 15:48; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: poniedziałek, 2. Styczeń 2017 - 15:48; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki