Naukowcy pomagają

W dniu 12 grudnia 2016 r. Koło Naukowe Ochrony Środowiska Wydziału Chemii, Wydziałowa Rada Samorządu Doktorantów WCh UG wraz z Samorządem Studentów oraz Doktorantów Wydziału Biologii UG przekazało upominki zebrane w akcji „Naukowcy Pomagają”, która odbyła się w ostatnich dniach na Wydziale Chemii, Biologii oraz Międzyuczelnianym Wydziale Biotechnologii UG-GUMed na rzecz Domu Dziecka im. J. Korczaka w Gdańsku oraz Schroniska dla zwierząt "Promyk" w Gdańsku.

Wszystkim, którzy przyłączyli się do naszej akcji serdecznie dziękujemy za wsparcie.

Załącznik Rozmiar
Dyplom 473.23 KB

Data publikacji: wtorek, 13. Grudzień 2016 - 20:01; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: wtorek, 13. Grudzień 2016 - 20:01; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki