Uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów

W dniu 7 grudnia 2016 roku w auli Wydziału Chemii odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów II stopnia na kierunkach CHEMIA i OCHRONA ŚRODOWISKA w roku akademickim 2015/16.

Podczas uroczystości uhonorowano laureatów nagród:

- Im. Prof. Leszka Łankiewicza za najlepszą pracę magisterską o charakterze interdyscyplinarnym:

mgr Marta Beata Sildatk – laureat

Opiekun pracy: prof. dr hab. Wiesław Wiczk

- Oddziału Gdańskiego Polskiego Towarzystwa Chemicznego (OG PTCh) za najlepszą pracę magisterską w zakresie chemii obronioną na Wydziale Chemii UG fundowana przez Dziekana Wydziału Chemii:

mgr Agata Zwara – laureat

Opiekun pracy: prof. dr hab. Piotr Skowron

oraz jedno wyróżnienie

mgr Anna Romanowska – wyróżnienie

Opiekun pracy: dr inż. Beata Zadykowicz

- Najlepszego Absolwenta:

mgr Olimpia Rybacka – kierunek CHEMIA

mgr Anna Wiejak – kierunek OCHRONA ŚRODOWISKA

- Im. Prof. Gotfryda Kupryszewskiego za wybitne osiągnięcia dla młodego pracownika Wydziału Chemii UG:

dr Dariusz Wyrzykowski

- Oddziału Gdańskiego Polskiego Towarzystwa Chemicznego (OG PTCh) za najlepszą rozprawę doktorską obronioną na Wydziale Chemii w roku kalendarzowym 2015 fundowana przez Dziekana Wydziału Chemii:

dr Lidia Chomicz-Mańka – laureat

Promotor: prof. dr hab. Janusz Rak

Promotor pomocniczy: dr inż. Jacek Czub

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Uroczystość uświetnił wykład pt. "Chemia w świecie owadów", który wygłosił dr hab. Marek Gołębiowski, profesor nadzwyczajny.

Data publikacji: piątek, 9. Grudzień 2016 - 10:35; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: piątek, 9. Grudzień 2016 - 10:35; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki