Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Justyny Agaty Wiczk

ZAWIADOMIENIE O PUBLICZNEJ OBRONIE ROZPRAWY DOKTORSKIEJ

Uprzejmie informuję, że w dniu 26 października 2016 roku o godz. 1230 w sali D102 Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Mgr Justyny Agaty Wiczk

Na temat: „Uszkodzenia radiacyjne i fotochemiczne w DNA modyfikowanym bromopochodnymi zasad nukleinowych. Badania metodami: DHPLC, LC-MS oraz qPCR”

Promotor:

Prof. dr hab. Janusz Rak

(Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego)

Recenzenci:

Dr hab. Bohdan Skalski, prof. UAM

(Wydział Chemii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu)

Dr hab. inż. Marian Wolszczak

(Wydział Chemiczny Politechniki Łódzkiej)

Obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w siedzibie Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 63 w Gdańsku-Oliwie.

Z pracą doktorską i opiniami recenzentów zapoznać się można w czytelni Biblioteki Głównej Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 53 w Gdańsku-Oliwie oraz na stronie Wydziału.

Gdańsk, dnia 6 października 2016 roku

Data publikacji: wtorek, 11. Październik 2016 - 20:03; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: wtorek, 11. Październik 2016 - 20:03; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki