Kociewski Festiwal Nauki

W dniu 6.10.2016 r. w Starogardzie Gdańskim odbył się Pierwszy Kociewski Festiwal Nauki. Głównym celem imprezy była popularyzacja i upowszechnienie wśród mieszkańców powiatu osiągnięć naukowych. W imprezie uczestniczyli pracownicy, doktoranci oraz członkowie Naukowego Koła Chemików oraz Koła Naukowego Ochrony Środowiska naszego Wydziału, którzy przybliżyli uczestnikom magiczny świat chemii. Ponadto planująca studiować młodzież miała okazje zapoznać się z ofertą edukacyjną naszego Wydziału.

Do realizacji imprezy ze strony Wydziału Chemii przyczyniły się następujące osoby:

dr hab. Beata Grobelna, prof. UG

dr Henryk Myszka

mgr Agnieszka Kozłowska

mgr Izabela Załuska

Naukowe Koło Chemików

Bartosz Jaroszewski

Dominika Kin

Paweł Kreft

Daria Post

Piotr Stapurewicz

Elżbieta Szczepańska