Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Natalii Agaty Gruba

ZAWIADOMIENIE O PUBLICZNEJ OBRONIE ROZPRAWY DOKTORSKIEJ

Uprzejmie informuję, że w dniu 28 września 2016 roku o godz. 1230 w sali D102 Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Mgr Natalii Agaty Gruba

Na temat: „Badanie specyficzności ludzkiego proteasomu metodami chemii kombinatorycznej"

Promotor:

Prof. dr hab. Adam Lesner

(Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego)

Promotor pomocniczy:

Dr Magdalena Wysocka

(Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego)

Recenzenci:

Dr hab. Łukasz Berlicki, prof. PWr

(Wydział Chemiczny Politechniki Wrocławskiej)

Dr hab. Beata Kolesińska, prof. PŁ

(Wydział Chemiczny Politechniki Łódzkiej)

Obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w siedzibie Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 63 w Gdańsku-Oliwie.

Z pracą doktorską i opiniami recenzentów zapoznać się można w czytelni Biblioteki Głównej Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 53 w Gdańsku-Oliwie oraz na stronie Wydziału.

Gdańsk, dnia 13 września 2016 roku

Data publikacji: środa, 14. Wrzesień 2016 - 10:09; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: piątek, 16. Wrzesień 2016 - 11:19; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki