Nagroda im. Profesora Stefana Pieńkowskiego

Do 20 października br. można zgłaszać wnioski o Nagrodę imienia Profesora Stefana Pieńkowskiego. Nagroda ma zasięg krajowy i przyznawana jest corocznie za znaczące osiągnięcia naukowe w dziedzinie eksperymentalnej fizyki, astronomii, chemii i biologii, które przyczyniły się do rozwoju krajowego środowiska naukowego.

Regulamin Nagrody znajduje się na stronie internetowej:

www.fuw.edu.pl, zakładka - Wydział/Nagrody Wydziału Fizyki/Nagroda imienia Profesora Stefana Pieńkowskiego.

Wniosek powinien zwięźle przedstawiać osiągnięcia kandydata i precyzować znaczenie działalności związanej z tymi osiągnięciami dla rozwoju krajowego środowiska naukowego.

Data publikacji: poniedziałek, 12. Wrzesień 2016 - 18:01; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: poniedziałek, 12. Wrzesień 2016 - 18:01; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki