Konkurs na stanowisko doktoranta w Katedrze Biotechnologii Molekularnej

Kierownik Katedry Biotechnologii Molekularnej Wydziału Chemii UG
prof. dr hab. Piotr Skowron ogłasza konkurs na stanowisko doktoranta do realizacji projektu badawczego „Sterowana chemicznymi analogami naturalnych kofaktorów modyfikacja aktywności i specyficzności substratowych rekombinantowych enzymów rozpoznających DNA”.

Jest to praca interdyscyplinarna, gdzie przyjęty kandydat będzie miał możliwość poznania i nauczenia się technik biologii molekularnej i chemii. Dla zaangażowanych doktorantów istnieje możliwość uzupełnienia stypendium z grantów Katedry.

Więcej informacji na temat badań można uzyskać w Katedrze Biotechnologii Molekularnej pok. G247, Wydział Chemii ul. Wita Stwosza 63, 80-308 Gdańsk lub pod nr tel.: 58 523 52 42,
e-mail: piotr.skowron@ug.edu.pl.

Kandydaci powinni zarejestrować się w bazie IRK oraz złożyć odpowiednie dokumenty w Dziekanacie Wydziału Chemii w terminie do 22.08.2016 r.

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji na studia doktoranckie można znaleźć na stronie www Wydziału Chemii:  http://ug.edu.pl/35209/stacjonarne_studia_doktoranckie_chemii_i_biochemii_przy_wydziale_chemii

Data publikacji: piątek, 19. Sierpień 2016 - 08:46; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: piątek, 19. Sierpień 2016 - 08:46; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki