fbpx Konferencje Modeling and Design of Molecular Materials 2016 | Wydział Chemii

Konferencje Modeling and Design of Molecular Materials 2016

W dniach 26-30 czerwca 2016 roku w Trzebnicy (30km od Wrocławia) odbędzie się, siódma w serii, międzynarodowa konferencja pt. "Modeling and Design of Molecular Materials". To interdyscyplinarne wydarzenie zorientowane na modelowanie molekularne poświęcone będzie modelowaniu i projektowaniu materiałów, bioinformatyce oraz dziedzinom pokrewnym.

Konferencja polecana w szczególności eksperymentatorom zainteresowanym stosowaniem metod modelowania molekularnego w praktyce doświadczalnej, organizowana jest, między innymi, przez Wydział Chemiczny Politechniki Wrocławskiej oraz Jackson State University (USA). Szczegóły organizacyjne znajdują się w załączonym pliku.

PDF icon afisz2016.pdf44.96 KB
piątek, 5 lutego 2016 roku, 12:24