Nasz rysunek na okładce najnowszego numeru Journal of Coordination Chemistry

Rysunek podsumowujący wyniki zaprezentowane w publikacji pracowników i doktorantki Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego: Agnieszki Chylewskiej (projekt), Małgorzaty Ogryzek, Lecha Chmurzyńskiego i Mariusza Makowskiego, pt. „Spectrophotometric, potentiometric, and conductometric studies of binary complex formation between cooper(II) and three forms of vitamin B6 in aqueous solutions", Journal of Coordination Chemistry, 68, 3761-3775 (2015) został wybrany na okładkę listopadowego wydania czasopisma Journal of Coordination Chemistry, w którym to publikacja ukazała się jako pierwsza w zbiorze.

Załącznik Rozmiar
okladka_jcc_2015.jpg 117.79 KB

Data publikacji: piątek, 22. Styczeń 2016 - 21:18; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: piątek, 22. Styczeń 2016 - 21:18; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki