Konkurs na projekty Badań Młodych Naukowców

Na Wydziale Chemii UG został ogłoszony konkurs na projekty Badań Młodych Naukowców, służący rozwojowi młodych naukowców oraz uczestników studiów doktoranckich w 2016 roku, zgodnie z uchwałą Rady Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego nr 2l/14 z dnia 17 grudnia 2014 roku. Wnioski o realizację projektów należy składać w Dziekanacie (pokój C 110) do dnia  1 lutego 2016 roku. Aktualny formularz znajduje się do pobrania poniżej.

Wnioskowana wysokość finansowania na cały okres realizacji projektu musi mieścić się do kwoty*:

a) dla projektów eksperymentalnych, nie może przekraczać kwoty 3700 zł;

b) dla projektów teoretycznych, nie może przekraczać kwoty 1700 zł.

* kwota ta może ulec zwiększeniu po otrzymaniu przez Dziekana decyzji z MNiSW dotyczącej wysokości finansowania Badań Młodych Naukowców, służący rozwojowi młodych naukowców oraz uczestników studiów doktoranckich.

Decyzję dotyczącą rozliczenia grantów realizowanych w roku 2015 będzie można odebrać w Dziekanacie w dniu 25 stycznia 2016 roku.

Załącznik Rozmiar
Wniosek 27.47 KB

Data publikacji: czwartek, 7. Styczeń 2016 - 14:57; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: czwartek, 7. Styczeń 2016 - 14:59; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki