Uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów

Dnia 2 grudnia 2015 roku odbyła się w auli Wydziału Chemii uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów II stopnia na kierunkach CHEMIA i OCHRONA ŚRODOWISKA w roku akademickim 2014/15.

Podczas uroczystości uhonorowano laureatów nagród:

- Im. Prof. Leszka Łankiewicza za najlepszą pracę magisterską o charakterze interdyscyplinarnym:

mgr Edyta Wojciulewicz – laureat

Opiekun pracy: dr Katarzyna Guzow

- Oddziału Gdańskiego Polskiego Towarzystwa Chemicznego (OG PTCh) za najlepszą pracę magisterską obronioną w 2015 roku na Wydziale Chemii UG:

mgr Paulina Hirniak – laureat

Opiekun pracy: dr Joanna Makowska

oraz dwa wyróżnienia:

mgr Samanta Makurat – wyróżnienie

Opiekun pracy: Prof. dr hab. Janusz Rak

mgr Dagmara Ostrowska – wyróżnienie

Promotor: dr Aleksandra Walewska

- Najlepszego Absolwenta:

mgr Anna Neumann – CHEMIA

mgr Alicja Pietrasik – OCHRONA ŚRODOWISKA

- Im. Prof. Gotfryda Kupryszewskiego za wybitne osiągnięcia dla młodego pracownika Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego:

dr Dawid Dębowski – Pracownia Chemii Bioorganicznej

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Uroczystość uświetnił wykład pt. "Radionuklidy wokół nas", który wygłosiła dr hab. Dagmara Strumińska-Parulska.

Data publikacji: piątek, 4. Grudzień 2015 - 08:54; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: poniedziałek, 15. luty 2016 - 12:42; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki