Informacje o konkursach dla absolwentów Wydziału Chemii

Do 30 października 2015 roku można składać w Dziekanacie Studenckim prace magisterskie na konkurs im. Prof. Leszka Łankiewicza obronione na Wydziale Chemii w roku akademickim 2014/2015 (regulamin konkursu jest tutuj).

Do 30 października 2015 roku można również składać w Dziekanacie Studenckim wnioski na konkurs o nagrodę dla Najlepszego Absolwenta Wydziału Chemii UG (regulamin konkursu jest tutaj), wniosek do pobrania jest tutaj).

Do 20 października 2015 roku w można  składać w Dziekanacie Studenckim prace magisterskie na konkurs na najlepszą pracę magisterską w zakresie chemii organizowany przez Oddział Gdański PTChem.

Data publikacji: środa, 7. Październik 2015 - 16:29; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: piątek, 9. Październik 2015 - 09:30; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki