Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Marzeny Joanny Marchaj

ZAWIADOMIENIE O PUBLICZNEJ OBRONIE ROZPRAWY DOKTORSKIEJ

Uprzejmie informuję, że w dniu 17 czerwca 2015 roku o godz. 1230 w sali D102 Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Mgr Marzeny Joanny Marchaj

Na temat: „Stabilność anionów superhalogenowych i jej wpływ na przebieg wybranych procesów fizykochemicznych”

Promotor:

Prof. dr hab. Piotr Skurski

(Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego)

Promotor pomocniczy:

Dr Sylwia Freza

(Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego)

Recenzenci:

Dr hab. inż. Aleksander Herman

(Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej)

Prof. dr hab. inż. Szczepan Roszak

(Wydział Chemiczny Politechniki Wrocławskiej)

Obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w nowej siedzibie Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 63 w Gdańsku-Oliwie.

Z pracą doktorską i opiniami recenzentów zapoznać się można w czytelni Biblioteki Głównej Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 53 w Gdańsku-Oliwie.

Gdańsk, dnia 25 maja 2015 roku

Data publikacji: wtorek, 26. Maj 2015 - 11:40; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: wtorek, 26. Maj 2015 - 11:40; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki