Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Marty Anny Wagil

ZAWIADOMIENIE

O PUBLICZNEJ OBRONIE ROZPRAWY DOKTORSKIEJ

Uprzejmie informuję, że w dniu 8 lipca 2014 roku o godz. 1230 w sali D102 Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Mgr Marty Anny Wagil

Na temat: „Zanieczyszczenie wód śródlądowych farmaceutykami weterynaryjnymi: analityka i ocena ekotoksykologiczna”

Promotor:              Prof. dr hab. Piotr Stepnowski

(Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego)

Recenzenci:            Dr hab. Ksenia Pazdro, prof. IO PAN                                                                                      (Instytut Oceanologii Polskiej Akademii Nauk w Sopocie)

Dr hab. inż. Adriana Zaleska, prof. UG

(Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego)

Obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w nowej siedzibie Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 63 w Gdańsku-Oliwie.

Z pracą doktorską i opiniami recenzentów zapoznać się można w czytelni Biblioteki Głównej Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 53 w Gdańsku-Oliwie.

Data publikacji: środa, 25. Czerwiec 2014 - 08:22; osoba wprowadzająca: Sławomir Lach Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski