Próbna matura z chemii

W sobotę, 5 kwietnia br. o godzinie 9.00 na naszym Wydziale odbyła się matura próbna z chemii, która została zorganizowana przez pracowników Katedry Chemii Ogólnej i Nieorganicznej Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, Polskie Towarzystwo Chemiczne – Oddział Gdański. Przed rozpoczęciem matury uczestnicy zostali powitani przez Prezesa Oddziału Gdańskiego PTChem – prof. dr hab. inż. Lecha Chmurzyńskiego, Prodziekana ds. Studiów Wydziału Chemii UG – dr hab. Mariusza Makowskiego Prof. UG. W skład komisji egzaminacyjnej wchodzili: dr Grażyna Wawrzyniak – przewodnicząca komisji oraz członkowie: dr Dagmara Jacewicz, dr Dariusz Wyrzykowski, mgr inż. Krzysztof Żamojć. Osobami zaangażowanymi przy organizacji tej matury były też 2 doktorantki Katedry Chemii Ogólnej i Nieorganicznej: mgr Joanna Pranczk oraz mgr Aleksandra Tesmar.W maturze próbnej wzięło udział 88 uczniów i absolwentów szkół średnich.

Wyniki matury zostaną opublikowane dnia 14 kwietnia 2014 r. na stronie internetowej Oddziału Gdańskiego Polskiego Towarzystwa Chemicznego (www.chemia.ug.edu.pl/ptchem) w zakładce Aktualności oraz na stronie Katedry Chemii Ogólnej i Nieorganicznej (www.chemia.ug.edu.pl/kchoin).

Data publikacji: poniedziałek, 7. Kwiecień 2014 - 14:27; osoba wprowadzająca: Sławomir Lach Ostatnia zmiana: piątek, 30. Styczeń 2015 - 08:28; osoba wprowadzająca: Sławomir Lach