Obrona pracy doktorskiej - mgr Emilia Agnieszka Lubecka

ZAWIADOMIENIE

O PUBLICZNEJ OBRONIE ROZPRAWY DOKTORSKIEJ

Uprzejmie informuję, że w dniu 2 kwietnia 2014 roku o godz. 1300 w sali D102 Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Mgr Emilii Agnieszki Lubeckiej

Na temat: „1D-4D NMR w analizie struktury i konformacji biomolekuł: od analogów wazopresyny do drugiej cysteinowej pół-domeny katalitycznej enzymu E1 aktywującego ubikwitynę”

Promotor:              Prof. dr hab. Jerzy Ciarkowski

(Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego)

Recenzenci:            Dr hab. Piotr Młynarz, prof. PWr

(Wydział Chemiczny Politechniki Wrocławskiej)

Dr hab. Sylwia Rodziewicz-Motowidło, prof. UG

(Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego)

Obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w nowej siedzibie Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 63 w Gdańsku-Oliwie.

Z pracą doktorską i opiniami recenzentów zapoznać się można w czytelni Biblioteki Głównej Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 53 w Gdańsku-Oliwie.

Data publikacji: wtorek, 25. Marzec 2014 - 16:28; osoba wprowadzająca: Sławomir Lach Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski