Olimpiada Gimnazjalna

W środę, 12 marca br. na naszym Wydziale odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego Dla Uczniów Gimnazjów (tzw. Olimpiada Gimnazjalna”). Konkurs dla młodych chemików organizował Pomorski Kurator Oświaty przy udziale ODN "Oświata-Lingwista" w Gdańsku i naszego Wydziału. Aż 84 uczniów z kilkudziesięciu gimnazjów z naszego województwa rozwiązywało zadania konkursowe w dwóch audytoriach. Uczestników konkursu powitali Pani Prodziekani Sylwia Rodziewicz-Motowidło i Mariusz Makowski. Komisji konkursowej przewodniczyła mgr Grażyna Kościńska z IX LO w Gdańsku a w jej skład, oprócz kilku nauczycieli chemii z gimnazjów i liceów, wchodzili także pracownicy naszego Wydziału, dr Bożena Karawajczyk i dr Henryk Myszka.

Data publikacji: czwartek, 13. Marzec 2014 - 10:04; osoba wprowadzająca: Sławomir Lach Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski