Pomoc dla Ukrainy

Szanowni Państwo,

W związku z nieustającym konfliktem na Ukrainie oraz koniecznością pomocy humanitarnej jej mieszkańcom, zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie zbiórki, zapoczątkowanej przez Studentów Uniwersytetu Gdańskiego w ramach #StudenciDlaUkrainy. Obecnie w organizację włączyło się większość Wydziałów naszego Uniwersytetu, a także Gazeta Uniwersytecka, Centrum Aktywności Studentów i Doktorantów UG oraz Gdański Uniwersytet Medyczny.

Na naszym Wydziale zbiórka ma miejsce na parterze budynku C tuż przy głównym wejściu obok portierni. Obecnie najbardziej potrzebne produkty to:

• Jedzenie o długim terminie ważności
  • Środki higieniczne, szczególnie te dla dzieci oraz matek
  • Opatrunki
  • Rękawiczki jednorazowe
  • Środki do dezynfekcji

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie facebookowej wydarzenia:

Załącznik Rozmiar
Studenci dla Ukrainy 509.07 KB

Data publikacji: wtorek, 1. Marzec 2022 - 15:48; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: wtorek, 1. Marzec 2022 - 15:48; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki