Informacje o rozstrzygnięciu konkursów w projekcie Opus21

Rozstrzygniecie konkursu na stanowisko stypendysta-doktorant (1) w ramach projektu OPUS-21 („Projektowanie, synteza i charakterystyka nowych fotokatalizatorów hybrydowych opartych na kowalencyjnych szkieletach organicznych”), DEC-2021/41/B/ST4/04393 finansowanego ze środków NCN.

Z przyjemnością informujemy, ze konkurs na stanowisko stypendysta-doktorant (1) w projekcie pt. „Projektowanie, synteza i charakterystyka nowych fotokatalizatorów hybrydowych opartych na kowalencyjnych szkieletach organicznych” (OPUS-21) został rozstrzygnięty. W wyniku przeprowadzonej procedury konkursowej stypendium zostało przyznane Pani mgr inż. Marii Nevarez Martinez, która jest Doktorantką w Szkole Doktorskiej Nauk Ścisłych i Przyrodniczych Uniwersytetu Gdańskiego.

Rozstrzygniecie konkursu na stanowisko stypendysta-doktorant (2) w ramach projektu OPUS-21 („Projektowanie, synteza i charakterystyka nowych fotokatalizatorów hybrydowych opartych na kowalencyjnych szkieletach organicznych”), DEC-2021/41/B/ST4/04393 finansowanego ze środków NCN.

Z przyjemnością informujemy, ze konkurs na stanowisko stypendysta-doktorant (2) w projekcie pt. „Projektowanie, synteza i charakterystyka nowych fotokatalizatorów hybrydowych opartych na kowalencyjnych szkieletach organicznych” (OPUS-21) został rozstrzygnięty. W wyniku przeprowadzonej procedury konkursowej stypendium zostało przyznane Panu mgr inż. Danielowi Górzyńskiemu, który jest Doktorantem w Szkole Doktorskiej Nauk Ścisłych i Przyrodniczych Uniwersytetu Gdańskiego.

Data publikacji: piątek, 21. Styczeń 2022 - 21:28; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: piątek, 21. Styczeń 2022 - 21:28; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki