Praktyki w zagranicznej firmie dla studentów

DROGI STUDENCIE!

Chcesz zobaczyć, jak prowadzi się badania i praktyki na zagranicznych uczelniach oraz firmach? Planujesz podszkolić znajomość języków obcych? A może potrzebujesz zainwestować w swój rozwój zawodowy i naukowy? Jeśli czujesz, że to szansa dla Ciebie - zapoznaj się z propozycją SEA-EU!

Podczas najbliższych wakacji SEA-EU daje szansę na udział w 2 inicjatywach. Obie są finansowane ze środków projektu. Jedyne wymagania to dobra znajomość języka angielskiego, status studenta UG i chęci!

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy sea-eu@ug.edu.pl lub przez Facebooka @SeaEuUG.

Więcej informacji w załączniku

Załącznik Rozmiar
SEA-EU dla studentów 852.28 KB

Data publikacji: piątek, 14. Styczeń 2022 - 18:12; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: piątek, 14. Styczeń 2022 - 18:14; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki