LAUREACI IV EDYCJI PROGRAMU BEKKER

W tegorocznej edycji stypendialnego programu Bekker NAWA jest 2 laureatów z Wydziału Chemii
z Katedry Technologii Środowiska, dr inż. Anna Malankowska oraz dr inż. Paweł Mazierski.

Dr inż. Anna Malankowska swój trzymiesięczny staż odbędzie w University of Nova Gorica (Słowenia). Tytuł projektu, który zrealizuje, to: „Kowalencyjne organiczne kompozyty szkieletowe / Cu NPs do konwersji CO2”

Dr inż. Paweł Mazierski w ramach stażu wyjedzie na Columbia University w Nowym Jorku. Spędzi tam 12 miesięcy realizując projekt pt.: „Dwufunkcyjne szkielety metaloorganiczne na bazie ceru do selektywnej fotokonwersji biomasy i CO2 w kierunku wysokowartościowych związków chemicznych i paliw".

Serdecznie gratulujemy!

Więcej informacji na stronie https://ug.edu.pl/news/pl/2492/laureaci-z-ug-w-iv-edycji-programu-bekker-nawa

Data publikacji: wtorek, 4. Styczeń 2022 - 20:21; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: wtorek, 4. Styczeń 2022 - 20:21; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki