Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Eweliny Wyrzykowskiej

ZAWIADOMIENIE O PUBLICZNEJ OBRONIE ROZPRAWY DOKTORSKIEJ

Uprzejmie informuję, że w dniu 23 listopada 2021 roku o godz. 1100 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

mgr Eweliny Magdaleny Wyrzykowskiej

Na temat: „Modelowanie wpływu ośrodka dyspersyjnego na zmianę średnicy hydrodynamicznej oraz cytotoksyczność nanocząstek tlenków metali”

Promotor:

Prof. dr hab. Tomasz Puzyn

(Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego)

Recenzenci:

Dr hab. Ivana Stanimirova-Daszykowska, prof. UŚ

(Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych Uniwersytet Śląski)

Prof. dr hab. Jarosław Grobelny

(Wydział Chemii Uniwersytet Łódzki)

Obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w siedzibie Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 63 w Gdańsku, w sali D1.

Z pracą doktorską zapoznać się można w czytelni Biblioteki Głównej Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 53 w Gdańsku, a z opiniami recenzentów i streszczeniem na stronie Wydziału.

Gdańsk, dnia 9 listopada 2021 roku

Data publikacji: wtorek, 9. Listopad 2021 - 16:43; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: wtorek, 9. Listopad 2021 - 16:46; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki