Informacje o konkursach dla absolwentów Wydziału Chemii

Do 30 października 2021 rokuw Dziekanacie Studenckim można składać na konkurs im. Prof. Leszka Łankiewicza prace magisterskie obronione na Wydziale Chemii UG w roku akademickim 2020/2021 (regulamin konkursu jest tutaj).

Do 30 października 2021 roku w Dziekanacie Studenckim można składać także wnioski na konkurs o nagrodę dla Najlepszego Absolwenta Wydziału Chemii UG w roku akademickim 2020/2021 (regulamin konkursu jest tutaj), wniosek do pobrania jest tutaj).

Do 30 października 2021 roku w Dziekanacie Studenckim można składać zgłoszenie na konkurs na najlepszą pracę magisterską wykorzystującą metody chemii komputerowej wykonaną na Wydziale Chemii Uniwersytetu Gdańskiego w roku akademickim 2020/2021 (regulamin konkursu jest tutaj). Sponsor nagrody oferuje laureatowi tego konkursu możliwość odbycia półrocznego płatnego stażu.

Do 20 października 2021 roku w Dziekanacie Studenckim można składać prace magisterskie (obronione w 2021 roku) pretendujące do Nagrody Oddziału Gdańskiego Polskiego Towarzystwa Chemicznego za najlepszą pracę magisterską w zakresie chemii wraz z dołączoną opinią opiekuna i recenzenta pracy (regulamin konkursu jest tutaj).

Data publikacji: czwartek, 7. Październik 2021 - 12:45; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: piątek, 8. Październik 2021 - 10:36; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki