Fundusz Inicjatyw Dydaktycznych

W ramach konkursu Funduszu Inicjatyw Dydaktycznych UG następujące projekty z naszego Wydziału uzyskały dofinansowanie:

Prof. UG dr hab. Dagmara Strumińska-Parulska i dr Grzegorz Olszewski, pracownicy Zespołu Toksykologii i Ochrony Radiologicznej, uzyskali dofinansowanie na realizację projektu „Studenci UG w energetyce jądrowej. Pomiary z wykorzystaniem licznika Geigera-Müllera” w ramach Funduszu Inicjatyw Dydaktycznych UG.

a także

Prof. dr hab. Cezary Czaplewski, dr hab. Adam Sieradzan, prof UG i dr hab. Artur Giełdoń, pracownicy Katedry Chemii Teoretycznej uzyskali dofinansowanie na realizację projektu "Elektroniczna Diagnostyka Chemiczna"

Data publikacji: niedziela, 18. Lipiec 2021 - 00:16; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: niedziela, 18. Lipiec 2021 - 00:16; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki