Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra Jakuba Brzeskiego

ZAWIADOMIENIE O PUBLICZNEJ OBRONIE ROZPRAWY DOKTORSKIEJ

Uprzejmie informuję, że w dniu 16 czerwca 2021 roku o godz. 1330 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Mgr Jakuba Maksymiliana Brzeskiego

Na temat: „Mechanizmy wybranych reakcji organicznych katalizowanych superkwasami Lewisa-Brønsteda i zależność kwasowości tych układów od struktury”

Promotor:

Prof. dr hab. Piotr Skurski

(Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego)

Promotor pomocniczy:

Dr Marcin Czapla

(Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego)

Recenzenci:

Prof. dr hab. inż. Szczepan Roszak

(Wydział Chemiczny Politechniki Wrocławskiej)

Dr hab. Maciej Bobrowski, prof. uczelni

(Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej)

Obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w trybie wideokonferencji przy wykorzystaniu platformy MS TEAMS.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w publicznej obronie rozprawy doktorskiej proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: katarzyna.cymbala@ug.edu.pl do dnia 14 czerwca 2021 r. Link do spotkania zostanie udostępniony w dniu obrony.

Z pracą doktorską zapoznać się można w czytelni Biblioteki Głównej Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 53 w Gdańsku, a z opiniami recenzentów i streszczeniem na stronie Wydziału.

Gdańsk, dnia 1 czerwca 2021 roku

Data publikacji: wtorek, 1. Czerwiec 2021 - 13:35; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: wtorek, 1. Czerwiec 2021 - 13:35; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki