Wręczenie Medali 50-lecia Uniwersytetu Gdańskiego zasłużonym pracownikom Wydziału Chemii

JM Rektor Uniwersytetu Gdańskiego prof. dr hab. Piotr Stepnowski z okazji Święta Uczelni wręczył Medale 50-lecia Uniwersytetu Gdańskiego najbardziej zasłużonym pracownikom Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego.

Podczas spotkania Magnificencji Rektora prof. dr hab. Piotra Stepnowskiego z Rektorami Seniorami Uniwersytetu Gdańskiego medale otrzymali:

Prof. dr hab. inż. Zbigniew Grzonka

Prof. dr hab. inż. Bernard Lammek

Podczas uroczystości na Wydziale Chemii medale z rąk Magnificencji Rektora prof. dr hab. Piotra Stepnowskiego otrzymali:

prof. dr hab. inż. Jerzy Błażejowski

prof. dr hab. inż. Jerzy Ciarkowski

prof. dr hab. inż. Lech Chmurzyński

prof. dr hab. Mariusz Makowski

prof. dr hab. Adam Liwo

prof. dr hab. inż. Tadeusz Ossowski

prof. dr hab. Krzysztof Rolka

prof. dr hab. Janusz Rak