Dr hab. Joanna Makowska, prof. UG laureatką nagrody „Nauczyciel Roku”

Dr hab. Joanna Makowska, prof. UG ( z domu Kanigowska) laureatką nagrody „Nauczyciel Roku” imienia Krzysztofa Celestyna Mrongowiusza dla najlepszych nauczycieli Uniwersytetu Gdańskiego w roku 2021.

Patronem nagrody jest Krzysztof Celestyn Mrongowiusz (1764-1855) wybitny gdański pedagog i uczony, zasłużony dla zachowania polskości Pomorza, lektor języka polskiego w Gdańskim Gimnazjum Akademickim.

Wyróżnieni nagrodą nauczyciele akademiccy Uniwersytetu Gdańskiego łączą pasję naukową, dydaktyczną i organizacyjną, ciesząc się szczególną estymą wśród studentów.

Serdecznie gratulujemy!

Załącznik Rozmiar
Biogram 27.5 KB

Data publikacji: piątek, 19. Marzec 2021 - 12:16; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: piątek, 19. Marzec 2021 - 12:18; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki