Uroczystość wręczenia nagród dla absolwentów i pracowników Wydziału Chemii UG

W dniu 27 stycznia 2021 roku w auli Wydziału Chemii odbyła się uroczystość wręczenia nagród dla absolwentów i pracowników Wydziału Chemii za rok 2020.

Podczas uroczystości uhonorowano laureatów nagród:

- dla Najlepszego Absolwenta:

mgr Bartosz Jaroszewski – kierunek CHEMIA

- Im. Prof. Leszka Łankiewicza za najlepszą pracę magisterską o charakterze interdyscyplinarnym:

mgr Anna Maria Czaja laureatka

- Za najlepszą pracę magisterską wykorzystującą metody chemii komputerowej

mgr Łukasz Dziadek

- Oddziału Gdańskiego Polskiego Towarzystwa Chemicznego (OG PTCh) za najlepszą pracę magisterską w zakresie chemii obronioną na Wydziale Chemii UG ufundowaną przez Dziekana Wydziału Chemii:

mgr Jakub Sowik – laureat

mgr Mateusz Baluk – wyróżnienie

- Oddziału Gdańskiego Polskiego Towarzystwa Chemicznego (OG PTCh) za najlepszą pracę doktorską obronioną w 2019 r. ufundowaną przez Dziekana Wydziału Chemii:

dr Samanta Romanowska - laureatka

- Im. Prof. Gotfryda Kupryszewskiego za wybitne osiągnięcia dla młodego pracownika Wydziału Chemii UG:

dr Agata Gitlin-Domagalska - laureatka

- dla Młodego Pracownika Naukowego Wydziału Chemii UG za osiągnięcia w zakresie badań eksperymentalnych Wydziału Chemii UG:

dr Magdalena Zdrowowicz-Żamojć – laureatka

dr Przemysław Jurczak – wyróżnienie

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Prezentacje laureatów nagród: Pani dr Samanty Romanowskiej, Pani dr Agaty Gitlin-Domagalskiej oraz Pani dr Magdaleny Zdrowowicz-Żamojć były transmitowane za pomocą aplikacji MSTeams.

Data publikacji: piątek, 29. Styczeń 2021 - 09:28; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: piątek, 29. Styczeń 2021 - 09:28; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki