Uroczystość wręczenia nagród

Szanowni Państwo,

27 stycznia 2021 roku na naszym Wydziale odbędzie się uroczystość wręczenia nagród absolwentom i pracownikom Wydziału Chemii. Ze względu na sytuację pandemiczną oraz konieczność zachowania reżimu sanitarnego byliśmy zmuszeni do ograniczenia liczby osób  biorących bezpośredni udział w tej uroczystości do laureatów nagród, opiekunów ich prac oraz sponsorów.

Aby jednak umożliwić Państwu wysłuchanie wystąpień laureatów nagród, które rozpoczną się od godziny 14.00 w dniu uroczystości, uruchomimy dla Państwa transmisję za pomocą aplikacji MSTeams.

Link do spotkania:

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania wystąpień!

Data publikacji: piątek, 22. Styczeń 2021 - 15:54; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: piątek, 22. Styczeń 2021 - 15:54; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki