Konsultacje | Wydział Chemii

Konsultacje

Katedra Chemii Ogólnej i Nieorganicznej

kierownik: prof. dr hab. inż. Lech Chmurzyński lech.chmurzynski(at)ug.edu.pl (58) 523 50 61 konsultacje: pon., 10.15-12.00 (A230)

Pracownia Oddziaływań Międzycząsteczkowych

kierownik: dr hab. Mariusz Makowski, prof. UG mariusz.makowski(at)ug.edu.pl (58) 523 50 55 konsultacje: pt., 11.00-12.00 (A222)
dr Agnieszka Chylewska agnieszka.chylewska(at)ug.edu.pl (58) 523 50 52

konsultacje: wt., 11.00-12.00, 14.00-15.00 (A217)

                   śr., 14.00-15.00 (A217)

mgr Małgorzata Biedulska malgorzata.biedulska(at)phdstud.ug.edu.pl (58) 523 50 53 konsultacje: czw., 9.00-10.00 (A218)
mgr Angelika Głębocka angelika.bartosik(at)phdstud.ug.edu.pl (58) 523 50 56 konsultacje: -----------------------------------

Pracownia Syntezy Bionieorganicznej

kierownik: dr hab. Aleksandra Dąbrowska, prof. UG aleksandra.dabrowska(at)ug.edu.pl (58) 523 50 54

konsultacje: czw., 11.30-13.30 (A219)

dr Grażyna Wawrzyniak grazyna.wawrzyniak(at)ug.edu.pl (58) 523 50 51

konsultacje: czw., 10.15-11.15 (A216)

                   pt., 10.15-11.15 (A216)

mgr Anna Barabaś anna.barabas(at)phdstud.ug.edu.pl (58) 523 50 65 konsultacje: wt., 13.00-14.00 (A218)

Pracownia Fizykochemii Związków Kompleksowych

kierownik: prof. dr hab. inż. Lech Chmurzyński lech.chmurzynski(at)ug.edu.pl (58) 523 50 61 konsultacje: pon., 10.15-12.00 (A230)
dr Edward Gleich edward.gleich(at)ug.edu.pl (58) 523 50 58 konsultacje: śr., 11.30-13.30 (A225)
dr Albert Ignatowicz albert.ignatowicz(at)ug.edu.pl (58) 523 50 58

konsultacje: wt., 14.15-15.15 (A225)

                  czw., 13.30-14.30 (A225)

dr hab. Dagmara Jacewicz, prof. UG dagmara.jacewicz(at)ug.edu.pl (58) 523 50 60 konsultacje: pt., 10.30-12.00 (A228)
dr hab. Joanna Makowska joanna.makowska(at)ug.edu.pl (58) 523 50 52 konsultacje: śr., 9.00-11.00 (A217)
dr Henryk Myszka henryk.myszka(at)ug.edu.pl (58) 523 50 70

konsultacje: śr., 14.00-15.00 (B14)

                   pt., 9.00-10.00 (B14)

dr Dariusz Wyrzykowski dariusz.wyrzykowski(at)ug.edu.pl (58) 523 50 57 konsultacje: pon., 15.00-17.00 (A224)
dr inż. Krzysztof Żamojć krzysztof.zamojc(at)ug.edu.pl (58) 523 50 57 konsultacje: pon., 15.00-17.00 (A224)
dr Joanna Drzeżdżon joanna.drzezdzon(at)ug.edu.pl (58) 523 50 60 konsultacje: pon., 10.30-12.00 (A228)
mgr Aleksandra Tesmar aleksandra.tesmar(at)phdstud.ug.edu.pl (58) 523 50 56 konsultacje: czw., 14.00-15.00 (A223)

 

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krzysztof Żamojć
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Żamojć
Ostatnia modyfikacja: 
poniedziałek, 20 lutego 2017 roku, 14:54