Konsultacje | Wydział Chemii

Konsultacje

Katedra Chemii Ogólnej i Nieorganicznej

kierownik: prof. dr hab. inż. Lech Chmurzyński lech.chmurzynski(at)ug.edu.pl (58) 523 50 61

konsultacje: śr., 9.00-11.00 (A230)

 

Pracownia Biologicznej Chemii Nieorganicznej

kierownik: dr hab. Joanna Makowska, prof. UG joanna.makowska(at)ug.edu.pl (58) 523 50 55

konsultacje: wt., 8.00-9.00 (A222)

                  czw., 9.00-10.00 (A222)

dr Dariusz Wyrzykowski dariusz.wyrzykowski(at)ug.edu.pl (58) 523 50 56

konsultacje: pon., 12.00-14.00 (A223)

 

Pracownia Fizykochemii Związków Kompleksowych

kierownik: prof. dr hab. inż. Lech Chmurzyński lech.chmurzynski(at)ug.edu.pl (58) 523 50 61 konsultacje: śr., 9.00-11.00 (A230)
dr Edward Gleich edward.gleich(at)ug.edu.pl (58) 523 50 58 konsultacje: śr., 11.30-13.30 (A225)
dr hab. Dagmara Jacewicz, prof. UG dagmara.jacewicz(at)ug.edu.pl (58) 523 50 60 konsultacje: czw., 10.00-12.00 (A228)
dr Henryk Myszka henryk.myszka(at)ug.edu.pl (58) 523 50 70

konsultacje: czw., 13.00-15.00 (B14)

dr inż. Krzysztof Żamojć krzysztof.zamojc(at)ug.edu.pl (58) 523 50 57

konsultacje: pon., 12.00-14.00 (A224)

dr Joanna Drzeżdżon joanna.drzezdzon(at)ug.edu.pl (58) 523 50 60

konsultacje: pon., 10.00-12.00 (A228)

mgr Aleksandra Tesmar aleksandra.tesmar(at)phdstud.ug.edu.pl (58) 523 50 56

konsultacje: czw., 10.00-12.00 (A223)

 

 

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krzysztof Żamojć
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Żamojć
Ostatnia modyfikacja: 
niedziela, 11 marca 2018 roku, 8:41